Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2018 r.

przeprowadzony został 15 marca 2018 r.

Komitet Organizacyjny Konkursu udostępnia wyniki Konkursu Regionalnym Komitetom Organizacyjnym i szkołom w terminie 5 tygodni od daty otrzymania kart odpowiedzi.
W terminie 2 miesięcy od daty konkursu każda szkoła uczestnicząca w konkursie otrzyma imienną listę wyników swoich uczniów Konkursu oraz informację o podziale nagród.
Informacje o zdobywcach dyplomów dostępne będą również na naszej stronie internetowej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub skorzystanie z formularza arrow2arrow2arrow2