XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX
pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

Data konkursu: 01.03.2016 r.

Zarząd RSO "KAGANEK" podjął decyzję o przedłużeniu terminu rejestracji do dnia

25 stycznia br.

Uwaga:

W związku z upłynięciem terminu zgłoszeń została ostatecznie zamknięta przez Ogólnopolskiego Organizatora, opcja wprowadzania zgłoszeń do konkursu przez szkoły. Jedyną możliwością wprowadzenia zgłoszenia jest przesłanie precyzyjnej informacji ilościowej (w przypadku konieczności założenia konta wszystkich danych szkoły i opiekuna konkursu) wraz z kopią potwierdzenia wpłaty na nasz adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Prosimy o umieszczenie w temacie maila wpisu: FOX zgłoszenie uzupełniające - Kod szkoły (tutaj proszę wpisać swój kod-login).

Sukcesywnie weryfikujemy wprowadzane zgłoszenia. Prosimy o sprawdzenie ich statusu na kontach Szkolnych Opiekunów Konkursu po 27 stycznia.

Szczegóły pod odsyłaczami w menu konkursu FOX