XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX
pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

28 lutego 2017, rozpoczęcie 8.00 - 8.30

Rejestracja do konkursu: 15 listopada 2016 r. - 15 20 stycznia 2017 r.

Informujemy, że opłata za odział w konkursie wynosi 9 zł / uczestnika. Szczegóły w Regulaminie konkursu.

UWAGA:

Informujemy, że decyzją organizatora krajowego termin Rejestracji do konkursu został przedłużony do 20 stycznia 2017. Przypominamy, że ewentualne zmiany liczby uczestników i spóźnione zgłoszenia do konkursu po tym terminie wprowadzać może do systemu tylko regionalny administrator. Informacje w tej sprawie proszę przekazywać wyłącznie mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z przywołaniem kodu szkoły (jeżeli konto już funkcjonuje).
Kontaktowy numer telefoniczny w okresie ferii, to: 509641863. Sugerujemy jednak skorzystanie z powyższego adresu mailowego.

- instrukcja skrócona rejestracji
- logowanie Szkolnego Opiekuna Konkursu