DYSTRYBUCJA NAGRÓD I DYPLOMÓW KONKURSU

 „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

 

Lp

 

Powiat

 

 

Dane koordynatora powiatowego

 

Sposób przekazywania materiałów

1

Będzin

Jan Domaszewicz 
tel.: 504 519 816
Miejski Zespół Szkół nr 2
ul. Rewolucjonistów 18

m. Będzin

Termin: uzgadniany z koordynatorem
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

2

Bieruń

 -

wysyłka pocztowa

3

Bytom

Agnieszka Święcka
tel.: 519 140 309
I LO Bytom, Strzelców Bytomskich 11

Termin: uzgadniany z koordynatorem

4

Chorzów

Grzegorz Derbis

tel.: 511 261 631

Gimnazjum nr 4, Śląska 3

Termin: uzgadniany z koordynatorem

5

Dąbrowa Górnicza

Anna Łukasik

tel.: 602 863951

ZS Sportowych

Dąbrowa G., Chopina 34

Termin: uzgadniany z koordynatorem

6

Gliwice

Aurelia Dąbrowska

Tel. 609 941 470

Szkoły gliwickie + gminy: Rudziniec, Sośnicowice, Toszek

Termin: uzgadniany z koordynatorem

Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

7

Jastrzębie Zdrój

SPG i G

Ewa Szatkowska

tel.: 503 165 534

ZS nr 6, ul. Harcerska 12

SP

Ewa Majchrzak
SP nr 4, Kościuszki 19

Termin: uzgadniany z koordynatorem

8

Jaworzno

Danuta Mazur

tel.: 502 077 303

II LO Jaworzno, M.C.Skłodowskiej 6

Termin: uzgadniany z koordynatorem

9

Katowice

Aurelia Tomaszewska

tel.: 501 845 408

ŚSO DELTA Katowice

Żwirki i Wigury 32/5a

Termin:
Szkoły z dyplomem LAUREAT lub B.DOBRY odbiór w Biurze ŚSO DELTA Katowice, 6 czerwca, godz. 8.00 – 12.00
lub inny uzgodniony mailowo:
ssodelta@wp.pl

Pozostałe przekazane zostaną do skrytek poczty szkolnej.

10

Mikołów

 -

wysyłka pocztowa

11

Mysłowice

Danuta Pypłacz

tel.: 601 449 956

ZS 1 Mysłowice, ul. M. Reja 28

Termin: uzgadniany z koordynatorem
tel. 601 44 99 56 lub
dpyplacz@o2.pl

12

Piekary Śląskie

Aleksandra Madalińska

Tel.: 693 176 771

ZS nr 1 Piekary Śl.

M.C.Skłodowskiej 49

Termin: uzgadniany z koordynatorem

13

Racibórz

Marzena Bugiel

tel.: 504 955 869

 

Szkoły w Raciborzu –

Termin: uzgadniany z koordynatorem
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

14

Ruda Śląska

Urszula Grzyśka

tel.: 508 952 119

ZSO Ruda Śl., Mickiewicza 15

Termin: uzgadniany z koordynatorem

Sekretariat ZSO nr 1 Ruda Śląska

15

Rybnik

Marzena Bugiel

tel.: 504 955869

WOM Rybnik, ul. Parkowa 4

Miasto Rybnik:

Termin: 5 czerwca 2017, od godz.14.00

lub uzgodniony z koordynatorem

Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

16

Siemianowice Śląskie

Hanna Krzysztof
Tel.: 602 491 005
Gimnazjum nr 2,
Przyjaźni 28

 Termin: uzgadniany z koordynatorem

17

Sosnowiec

Barbara Jastrzębska

Tel. 513 817 617

VI LO, ul. Czeladzka 58

Szkoły z dyplomem LAUREAT lub B.DOBRY odbiór w uzgodnieniu z koordynatorem.

Pozostałe szkoły

Termin: materiały do odbioru w skrytkach Wydziału Edukacji, ul. Małachowskiego będą dostępne od wtorku 6 czerwca.

(uwaga: materiały ze skrytek odbierają sekretarze szkół!)

18

Świętochłowice

 -

wysyłka pocztowa

19

Tarnowskie Góry

Gabriela Grajoszek
tel.: 698 988 929

ZSTiO
Sienkiewicza 23

Szkoły w Tarnowskich Górach

Termin: uzgadniany z koordynatorem

Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

20

Tychy

-

wysyłka pocztowa

21

Wodzisław Śląski

-

wysyłka pocztowa

22

Zabrze

Beata Plachta

Tel. 500 665 606

SP 43, Zabrze
ul. Buchenwaldczyków 25

Termin: uzgadniany z koordynatorem

23

Zawiercie

wysyłka pocztowa

24

Żory

 

wysyłka pocztowa