DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW „KANGUR 2018”

 

Lp

 

Powiat

 

 

Dane koordynatora powiatowego

 

Sposób przekazywania materiałów

1

Będzin

Jan Domaszewicz 
tel.: 504 519 816
Miejski Zespół Szkół nr 2
ul. Rewolucjonistów 18

m. Będzin

12.03. 2018r, w godz. 13.30 -16.00

Szkoła Podstawowa nr 13 w Będzinie, ul. Rewolucjonistów 18

lub uzgodniony z koordynatorem

Szkoły z pozostałych gmin powiatu - poczta

2

Bieruń

 -

wysyłka pocztowa

3

Bytom

Agnieszka Święcka
tel.: 519 140 309
I LO Bytom, Strzelców Bytomskich 11

Termin: uzgadniany z koordynatorem

4

Chorzów

Grzegorz Derbis

tel.: 511 261 631

Gimnazjum nr 4, Śląska 3

Termin: uzgadniany z koordynatorem

5

Dąbrowa Górnicza

Anna Łukasik

tel.: 508 550 621

ZS Sportowych

Dąbrowa G., Chopina 34

7 marca o 16.00 w ZSS w DG w trakcie warsztatów dla matematyków

Lub uzgodniony z koordynatorem

6

Gliwice

Aurelia Dąbrowska

Tel. 609 941 470

Szkoły gliwickie + gminy: Rudziniec, Sośnicowice, Toszek

8 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących
nr 14 w Gliwicach, ul. Przedwiośnie 2,
godz. 14.30 - 16.00.

Lub uzgodniony z koordynatorem

Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

7

Jastrzębie Zdrój

SPG i G

Ewa Szatkowska

tel.: 503 165534

ZS nr 6, ul. Harcerska 12

SP

Ewa Majchrzak
SP nr 4, Kościuszki 19

Termin: uzgadniany z koordynatorem

8

Jaworzno

Danuta Mazur

tel.: 502 077303

II LO Jaworzno, M.C.Skłodowskiej 6

Termin: uzgadniany z koordynatorem

9

Katowice

Aurelia Tomaszewska

tel.: 501 845 408

ŚSO DELTA Katowice

Żwirki i Wigury 32/5a

Termin:
odbiór w Biurze ŚSO DELTA Katowice, 26, 27, lutego i 01 marca, godz. 9.00 – 13.00
lub inny uzgodniony mailowo:
ssodelta@wp.pl

10

Mikołów

 -

wysyłka pocztowa

11

Mysłowice

Danuta Pypłacz

tel.: 601 449 956

ZS 1 Mysłowice, ul. M. Reja 28

Termin: uzgadniany z koordynatorem
dpyplacz@o2.pl

12

Piekary Śląskie

Aleksandra Madalińska

Tel.: 693 176771

ZS nr 1 Piekary Śl.

M.C.Skłodowskiej 49

Termin: uzgadniany z koordynatorem

13

Racibórz

Marzena Bugiel

tel.: 504 955 869

 

Szkoły w Raciborzu –

Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Ocicka 52,
w godz. 7.30 - 15.30

w sekretariacie obok Auli I pietro


Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

14

Ruda Śląska

Urszula Grzyśka

tel.: 508 952119

ZSO Ruda Śl., Mickiewicza 15

Termin: uzgadniany z koordynatorem Sekretariat ZSO nr 1 Ruda Śląska

15

Rybnik

Marzena Bugiel

tel.: 504 955869

WOM Rybnik, ul. Parkowa 4

Miasto Rybnik:

RODNiIP "WOM" Rybnik ul. Parkowa 4a, w godz. 7.00 - 15.00, w sekretariacie działu szkoleń.

lub uzgodniony z koordynatorem


Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

16

Siemianowice Śląskie

Hanna Krzysztof
Tel.: 602 491 005
SP 13 Siemianowice,
wejście od ul. Harcerskiej

 Termin: uzgadniany z koordynatorem

17

Sosnowiec

Barbara Jastrzębska

Tel. 513 817 617

VI LO, ul. Czeladzka 58

Termin: piątek (9.03) od 7.30 – 14.30

Dodatkowo:

12 marca, poniedziałek od 7.45 do 12.30

13 marca, wtorek od 7.30 do 14.30

VI LO, ul. Czeladzka 58

lub uzgodniony z koordynatorem

18

Świętochłowice

 -

wysyłka pocztowa

19

Tarnowskie Góry

Gabriela Grajoszek
tel.: 698 988 929

ZSTiO
Sienkiewicza 23

Szkoły w Tarnowskich Górach

sala 101 (II piętro), codziennie od 8.00, w środy od 8.30
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

20

Tychy

 -

wysyłka pocztowa

21

Wodzisław Śląski

Małgorzata Hodura
Tel.: 728 961 667
Powiatowy ODN
Osiedle 1 Maja 16a 

Szkoły w Wodzisławiu Śląskim:

Termin: szczegóły wkrótce

Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

22

Zabrze

Beata Plachta

Tel. 500 665 606

SP 43, Zabrze
ul. Buchenwaldczyków 25

środa 7 marca  od 11:00 do 15:00

czwartek 8 marca od 7:30 do 11:00

piątek 9 marca od 8:00 do 11:30

SP 43 ul. Buchenwaldczyków 25 Zabrze

II piętro, sala 31

tel. 500 665 606

lub uzgodniony z koordynatorem

23

Zawiercie

wysyłka pocztowa

24

Żory

wysyłka pocztowa