DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW POKONKURSOWYCH
„KANGUR MATEMATYCZNY 2019”

 

Lp

 

Powiat

 

 

Dane koordynatora powiatowego

 

Sposób przekazywania materiałów

1

Będzin

Jan Domaszewicz 
tel.: 504 519 816
SP nr 13, Rewolucjonistów 18

m. Będzin

Termin: uzgadniany z koordynatorem
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

2

Bieruń

 -

wysyłka pocztowa

3

Bytom

Agnieszka Święcka
tel.: 519 140 309
I LO Bytom, Strzelców Bytomskich 11

Termin: uzgadniany z koordynatorem

4

Chorzów

Katarzyna Sikora

tel.: 605 468 376, 32 246 88 02

III LO, Farna 5-7

Termin: uzgadniany z koordynatorem

5

Dąbrowa Górnicza

Anna Łukasik

tel.: 508 550 621

ZS Sportowych, Dąbrowa G., Chopina 34

Dąbrowa Górnicza, SP30 –

7.06.2019 r. godz. 9.30-11.00

w trakcie konkursu Matematyk Roku 

6

Gliwice

Aurelia Dąbrowska

Tel. 609 941 470

ZS0 nr 14, Przedwiośnie 2

m. Gliwice

Termin: uzgadniany z koordynatorem Szkoły z  pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

7

Jastrzębie Zdrój

SPG i G    Ewa Szatkowska

tel.: 503 165534

ZS nr 6, ul. Harcerska 12

SP     Ewa Majchrzak tel.: 797 176 727
SP nr 4, Kościuszki 19

Termin: uzgadniany z koordynatorem

8

Jaworzno

Danuta Mazur

tel.: 502 077303

II LO Jaworzno, M.C.Skłodowskiej 6

Termin: uzgadniany z koordynatorem

9

Katowice

Aurelia Tomaszewska

tel.: 501 845 408

ŚSO DELTA Katowice, Żwirki i Wigury 32/5a

Termin: 3 czerwca, godz. 10.00 - 14.00

w siedzibie ŚSO DELTA

10

Mikołów

 -

wysyłka pocztowa

11

Mysłowice

Danuta Pypłacz

tel.: 601 449 956

SP nr  1 Mysłowice, ul. M. Reja 28

Termin: uzgadniany z koordynatorem
dpyplacz@o2.pl

12

Piekary Śląskie

Aleksandra Madalińska

Tel.: 693 176771

ZS nr 1 Piekary Śl., M.C.Skłodowskiej 49

Termin: uzgadniany z koordynatorem

13

Racibórz

 

wysyłka pocztowa

14

Ruda Śląska

Urszula Grzyśka

tel.: 508 952119

ZSO Ruda Śl., Mickiewicza 15

Termin: uzgadniany z koordynatorem Sekretariat ZSO nr 1 Ruda Śląska

15

Rybnik

Ewa Majchrzak

tel.: 797 176 727

WOM Rybnik, ul. Parkowa 4

m. Rybnik:

Termin: uzgadniany z koordynatorem
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

16

Siemianowice Śląskie

Hanna Krzysztof
Tel.: 602 491 005
SP 13, wejście od ul. Harcerskiej

 Termin: uzgadniany z koordynatorem

17

Sosnowiec

Barbara Jastrzębska

Tel. 513 817 617

VI LO Sosnowiec, Zamenhofa 15

Termin: uzgadniany z koordynatorem

18

Świętochłowice

 -

wysyłka pocztowa

19

Tarnowskie Góry

Gabriela Grajoszek
tel.: 698 988 929

ZSTiO Sienkiewicza 23

m. Tarnowskie Góry

Termin: uzgadniany z koordynatorem
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

20

Tychy

 -

wysyłka pocztowa

21

Wodzisław Śląski

Małgorzata Chodura
Tel.: 728 961 667
Powiatowy ODN, Osiedle 1 Maja 16a 

m. Wodzisław Śląski:

Termin: uzgadniany z koordynatorem
Szkoły z pozostałych gmin powiatu otrzymają materiały pocztą

22

Zabrze

Beata Plachta

Tel. 500 665 606

SP 43, Zabrze, Buchenwaldczyków 25

Termin: uzgadniany z koordynatorem

23

Zawiercie

wysyłka pocztowa

24

Żory

 

wysyłka pocztowa