Informujemy, że obrobione wyniki uczestników regioinu katowickiego są już dostepne dla Szkolnych Opiekunów/Koordynatorów konkursówna stronach regionu katowickiego - www.ssoodelta.edu.pl

KANGUR (Informacja o sposobie logowania w celu pobrania tych wyników dostępna jest w Komunikatach organizatora regionalnego na koncie konkursowym szkoły)

FOX (Informacja o sposobie logowania w celu pobrania tych wyników wysłana została mailem do Szkolnych Opiekunów Konkursu - 24 kwietnia 2024 r.)

Na stronach www.ssodelta.edu.pl dostępne są również klucze odpowiedzi obu konkursów oraz Komunikat końcowy konkursu FOX 2024.
W nadchodzącym tygodniu informacja dotycząca dystrybucji materiałów pokonkursowych konkusu FOX 2024 zostanie udostepniona na naszych stronach.
Po otrzymaniu nagród dla uczestników konkursu Kangur Matematyczny materiały pokonkursowe również zostaną przekazane do szkół zgodnie z informacją o sposobie ich dystrybucji, którą udostępnimy na naszych stronach.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.