W związku z upływem terminu zgłoszeń ewentualne nowe zgłoszenia lub modyfikację ilości uczestników (tylko zwiększenie ich liczby) będzie można realizować jedynie w drodze przesłania mailem pełnej informacji, zgodnie z poniższymi zapisami,  na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 28 lutego br.

W przypadku pytań lub problemów: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel.: 509641863

a - modyfikacja już wprowadzonego zgłoszenia (przypisany jest KOD SZKOŁY) powinna zawierać liczbę dodawanych uczestników i ich kategorię wiekową, potwierdzenie wpłaty wpisowego. Prosimy o wpisanie w temacie maila treści KANGUR 2022 - kod szkoły.

b - nowe zgłoszenie (nie potwierdzony KOD SZKOŁY, brak zgłoszenia ilościowego) powinno zawierać: dane szkoły, dane koordynatora (imię, nazwisko, adres mailowy), liczbę uczestników w poszczególnych kategoriach oraz potwierdzenie wpłaty wpisowegow przypaku jej braku (np. całkowicie nowa szkoła lub brak potwierdzenie jej otrzymania na koncie szkoły) zgodę dyrektora. Prosimy o wpisanie w temacie maila treści KANGUR 2022 - nowe zgłoszenie.
Jeżeli szkoła nie uczestniczyła jeszcze w żadnej edycji konkursu
to przed wprowadzeniem zgłoszenia iulościowego należy wprowadzić jej dane do systemu. Realizujemy to przed przesłaniem zgłoszenia udziału tutaj--> https://www.kangur-mat.pl/szkola.php?stworz i zgodnie z pkt. b.

Dokumenty związane ze zgłoszeniem szkoły do konkursu proszę przesyłać wyłącznie na przypisany do konkursu adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w postaci skanu.