Informujemy, że obrobione wyniki uczestników regioinu katowickiego są już dostepne dla Szkolnych Opiekunów/Koordynatorów konkursówna stronach regionu katowickiego - www.ssoodelta.edu.pl

KANGUR (Informacja o sposobie logowania w celu pobrania tych wyników dostępna jest w Komunikatach organizatora regionalnego na koncie konkursowym szkoły)

FOX (Informacja o sposobie logowania w celu pobrania tych wyników wysłana została mailem do Szkolnych Opiekunów Konkursu - 24 kwietnia 2024 r.)

Na stronach www.ssodelta.edu.pl dostępne są również klucze odpowiedzi obu konkursów oraz Komunikat końcowy konkursu FOX 2024.
W nadchodzącym tygodniu informacja dotycząca dystrybucji materiałów pokonkursowych konkusu FOX 2024 zostanie udostepniona na naszych stronach.
Po otrzymaniu nagród dla uczestników konkursu Kangur Matematyczny materiały pokonkursowe również zostaną przekazane do szkół zgodnie z informacją o sposobie ich dystrybucji, którą udostępnimy na naszych stronach.

 

W celu ułatwienia działań związanych z przeprowadzeniem konkursu w dniu

21 marca 2024 r. - czwartek, godz. 9.00

w tym miejscu udostępniane będą bieżące materiały informacyjne

 

W dniu konkursu dostępny jest telefon wsparcia technicznego: 509641863

Dyżur w dniu konkursu w siedzibie ŚSO DELTA od godz. 8.00 do 15.30 - zapraszamy szkoły katowickie do dostarczenia kart odpowiedzi, bezpośrednio po przeprowadzeniu konkursu.

 


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE ZGŁOSZONE SZKOŁY REGIONU KATOWICKIEGO

Termin konkursu, to: 21 marca 2024 roku, godz. 9.00

k Z uwagi na zbliżający się termin konkursu dostępne są:
 • REGULAMIN KONKURSU tutajtutajtutaj
 • INSTRUKCJA PRZEPROWADZENIA KONKURSU tutajtutajtutaj
 • DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW KONKURSOWYCH tutajtutajtutaj
 • ZASADY ORGANIZACJI KONKURSU W REGIONIE KATOWICKIM tutajtutajtutaj
 • MATERIAŁY PRZYGOTOWAWCZE - wybrane zadania tutajtutajtutaj
 • PLAKAT tutajtutajtutaj

Prosimy o korzystanie z dedykowanego dla konkursu KANGUR adresu mailowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  Zgodnie z Regulaminem (§15) prawidłowe wypełnienie karty odpowiedzi jest elementem konkursu.
 
Tutaj umieszczamy informacje dla Szkolnych Opiekunów Konkursu związane z jego przeprowadzeniem.

NAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTY I PROCEDURY:
Odpowiedzi na zadawane najczęściej pytania:

 • Klucz odpowiedzi --> https://ssodelta.edu.pl/index.php/fox/kluczfox2024.html   lub na stronach organizatora w zakładce materiały
 • Informacje dotyczące przepowadzenia konkursu, adresu wysyłki kart odpowiedzi w: JAK PRZEPROWADZIC KONKURS
 • Adres wysyłki kart odpowiedzi: Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA, 40-063 Katowice, ul. Żwirki i Wigury 32/5a
 • Jak sprawdzić status zgłoszenia --> https://ssodelta.edu.pl/index.php/fox/status-zgoszenia.html
 • Wsparcie techniczne - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (aktywowaliśmy wsparcie telefoniczne - 509641863)
 • Pliki testów zostaną tradycyjnie udostępnione dzień przed Konkursem, tj. 04.03.2024, godz. 8.00 (https://www.fox.bielsko.pl/aktualnosci/index/Drukowanie-testow-i-kart-odpowiedzi-w-Konkursie-FOX-2024/idn:50). Dostępne będą po zalogowaniu na konto i kliknięciu w strefie nauczyciela w Testy FOX 2024
 • Karty odpowiedzi dostępne są od początku zapisów, po zalogowaniu na konto opiekuna szkolnego konkursu, w zakładce "Pliki do pobrania". Została tam również umieszczona krótka instrukcja dotycząca drukowania tychże.
 • Przypominamy, że pierwsza litera kodu szkoły to J, a nie I


  Pozostałe INFORMACJE w menu Konkurs FOX 2024 i na stronach - www.fox.bielsko.pl

  INFORMACJE O STATUSIE ZGŁOSZENIA DOSTĘPNE SĄ NA PRZYPISANYM DO NIEGO KONCIE
  JAK SPRAWDZIĆ STATUS ZGŁOSZENIA

  PROSIMY O SPRAWDZENIE
 

Organizator Konkursu FOX 2024 zmienił termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu
z
15.02.2024 r. na 25 lutego 2024 r.

/System jest nadal dostępny dla Szkolnych Opiekunów Konkursu do terminu j.w./

 

Zapraszamy do udziału w Konkursach
FOX 2024 i KANGUR MATEMATYCZNY 2024

Zgłoszenia i zapytania dot. konkursów proszę przesyłać na dedykowane adresy mailowe:

KANGUR - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.              FOX - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacje o ww. konkursach dostępne są pod linkami do podstron konkursów w menu naszej strony

Prosimy Szkolnych Opiekunów Konkursów o o zweryfikowanie prawidłowości danych szkoły i koordynatora oraz,
wg potrzeby, ich aktualizację

INFORMACJE O STATUSIE ZGŁOSZENIA DOSTĘPNE SĄ NA PRZYPISANYM DO NIEGO KONCIE

Wsparcie dotyczące zgłoszeń:  e-mail: dedykowany dla konkursu lub tel.509641863

 
Prosimy Szkolnych Opiekunów/Koordynatorów o wprowadzenie, przed dokonaniem zgłoszenia udziału w konkursie, aktualnych danych kontaktowych, zarówno swoich oraz jeżeli uległy zmianie szkoły (adres, adres mailowy, nr telefonu, nazwa) do systemu zgłoszeniowego. Realizujemy to po zalogowaniu się na konto szkoły (Konkurs KANGUR) lub z chwilą wyboru szkoły zgłaszanej (dostępne po kliknięciu na nazwę szkoły) --> Powyższe dane zawierają błąd? Zgłoś zmianę danych szkoły - (konkurs FOX).
 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOX 2024 SZKOŁY REGIONU KATOWICKIEGO
Planowany termin, to:
5 marca 2024 r.
Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu mija 15.02.2024

Tutaj dostępna jest strona organizatora konkursu


Zachęcamy do odwiedzania stron organizatora konkursu i zaglądania do zakładki "Aktualności" - właśnie w tym miejscu pojawiać się będą ważne informacje dotyczące tegorocznej edycji Konkursu:

 • zapisy do tegorocznej edycji Konkursu startują wraz z dniem 15 listopada 2023 i potrwają do 15 lutego 2024;
 • opłata za uczestnika Konkursu będzie wynosiła 13 zł;
 • w tej edycji opiekunowie szkolni Konkursu zobowiązani sa do wydrukowania zarówno testów, jak i kart odpowiedzi - przy czym pragniemy nadmienić, iż na stronie Konkursu, w dziale "Aktualności" pojawi się szczegółowa instrukcja poprawnego drukowania kart odpowiedzi.
Informacje dot. konkursu dostępne będą na stronach organizatora krajowego oraz regionalnego.
Z naszej strony, prosimy Szkolnych Opiekunów Konkursu o zweryfikowanie i ewentualną aktualizację danych szkoły, w tym adresu e-mail przed wprowadzeniem zgłoszenia oraz o kierowanie korespondencji dot. konkursu FOX w regionie katowickim na dedykowany adres mailowy: fox@ssodelta.edu.pl
 

PO RAZ KOLEJNY PROSIMY O KONTAKTOWANIE SIĘ W SPRAWACH KONKURSÓW W REGIONIE KATOWICKIM oraz PRZESYŁANIE DOKUMENTÓW ZGŁOSZENIOWYCH TYLKO I WYŁĄCZNIE Z UŻYCIEM DEDYKOWANYCH ADRESÓW MAILOWYCH:

KANGUR - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
FOX       - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szkolnych koordynatorów/opiekunów konkursów prosimy o korzystanie z informacji dostępnych na naszych stronach regionu katowickiego - www.ssodelta.edu.pl oraz na stronach organizatorów krajowych.
Koordynatorów konkursu KANGUR prosimy również o korzystanie z Komunikatów organizatora regionalnego umieszczanych na koncie szkoły.
Opiekunów konkursu FOX prosimy o nie wprowadzanie danych szkoły do bazy jeżeli istnieje ona w systemie. Należy jedynie wyszukać ją w zestawie szkół i kliknąć Utwórz konto. Jeżeli chcemy wprowadzić zmianę danych szkoły, korzystamy po kliknięciu w nazwę szkoły z "
Powyższe dane zawierają błąd? Zgłoś zmianę danych szkoły." poniżej zestawienia danych szkoły.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.