Informujemy, że obrobione wyniki uczestników regioinu katowickiego są już dostepne dla Szkolnych Opiekunów/Koordynatorów konkursówna stronach regionu katowickiego - www.ssoodelta.edu.pl

FOX (Informacja o sposobie logowania w celu pobrania tych wyników wysłana została mailem do Szkolnych Opiekunów Konkursu - 24 kwietnia 2024 r.)

Na stronach www.ssodelta.edu.pl dostępny jest również klucz odpowiedzi do zadań konkursowych oraz Komunikat końcowy konkursu FOX 2024.
W nadchodzącym tygodniu informacja dotycząca dystrybucji materiałów pokonkursowych konkusu FOX 2024 zostanie udostepniona na naszych stronach.

 
Tutaj umieszczamy informacje dla Szkolnych Opiekunów Konkursu związane z jego przeprowadzeniem.

NAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTY I PROCEDURY:
Odpowiedzi na zadawane najczęściej pytania:

 • Klucz odpowiedzi --> https://ssodelta.edu.pl/index.php/fox/kluczfox2024.html   lub na stronach organizatora w zakładce materiały
 • Informacje dotyczące przepowadzenia konkursu, adresu wysyłki kart odpowiedzi w: JAK PRZEPROWADZIC KONKURS
 • Adres wysyłki kart odpowiedzi: Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA, 40-063 Katowice, ul. Żwirki i Wigury 32/5a
 • Jak sprawdzić status zgłoszenia --> https://ssodelta.edu.pl/index.php/fox/status-zgoszenia.html
 • Wsparcie techniczne - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (aktywowaliśmy wsparcie telefoniczne - 509641863)
 • Pliki testów zostaną tradycyjnie udostępnione dzień przed Konkursem, tj. 04.03.2024, godz. 8.00 (https://www.fox.bielsko.pl/aktualnosci/index/Drukowanie-testow-i-kart-odpowiedzi-w-Konkursie-FOX-2024/idn:50). Dostępne będą po zalogowaniu na konto i kliknięciu w strefie nauczyciela w Testy FOX 2024
 • Karty odpowiedzi dostępne są od początku zapisów, po zalogowaniu na konto opiekuna szkolnego konkursu, w zakładce "Pliki do pobrania". Została tam również umieszczona krótka instrukcja dotycząca drukowania tychże.
 • Przypominamy, że pierwsza litera kodu szkoły to J, a nie I


  Pozostałe INFORMACJE w menu Konkurs FOX 2024 i na stronach - www.fox.bielsko.pl

  INFORMACJE O STATUSIE ZGŁOSZENIA DOSTĘPNE SĄ NA PRZYPISANYM DO NIEGO KONCIE
  JAK SPRAWDZIĆ STATUS ZGŁOSZENIA

  PROSIMY O SPRAWDZENIE
 
Status zgłoszenia można sprawdzić klikając, po zalogowaniu się na konto, na pole:

- Moje dane tutaj SPRAWDZIĆ MOŻNA: aktywność i odnotowanie przez nas Zgody dyrektora
- Dane konkursu tutaj SPRAWDZIĆ MOŻNA: odnotowanie wpłaty wpisowego

lub klikając w odpowiedni przycisk pod oknem pojawiającym sie po kliknięciu w nazwę swojej szkoły, oczywiście również po zalogowaniu się na konto.
 

Organizator Konkursu FOX 2024 zmienił termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu
z
15.02.2024 r. na 25 lutego 2024 r.

/System jest nadal dostępny dla Szkolnych Opiekunów Konkursu do terminu j.w./

 

Po upływie terminu zgłoszeń zgodnie z decyzją organizatora konkursu, ewentualne zgłoszenia ilościowe będzie można realizować jedynie w drodze przesłania pełnej informacji o nowym zgłoszeniu lub modyfikacji ilości uczestników w już wprowadzonym do systemu zgłoszeniu  tylko na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.     -  do  29 lutego br. (termin ostateczny!!!).


Zasady:

 

-modyfikacja (dla założonego już konta Szkolnego Opiekuna Konkursu) powinna zawierać liczbę uczestników- kategorię wiekową, kod szkoły (login), potwierdzenie wpłaty wpisowego, Prosimy o umieszcenie w tytule (temacie) maila kodu szkoły

- nowe zgłoszenie powinno zawierać dane szkoły (można je wprowadzić do systemu), dane koordynatora, liczbę uczestników w poszczególnych kategoriach oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego i zgodę Dyrektora szkoły na udział w konkursie.

Trwa weryfikacja zgłoszeń do konkursów. Prosimy Szkolnych Opiekunów o sprawdzanie statusu zgłoszenia na koncie konkursu. W przypadku niekompletności danych, rozbieżności wpłat wpisowego prosimy o ich uzupełnienie.

Zgody uczniów na udział w konkursie pozostają w szkole. Proszę ich nie przesyłać na adres biura - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dokumenty związane ze zgłoszeniem szkoły do konkursu proszę przesyłać wyłącznie na przypisany do konkursu adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w postaci skanu.
 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOX 2024 SZKOŁY REGIONU KATOWICKIEGO
Planowany termin, to:
5 marca 2024 r.
Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu mija 15.02.2024

Tutaj dostępna jest strona organizatora konkursu


Zachęcamy do odwiedzania stron organizatora konkursu i zaglądania do zakładki "Aktualności" - właśnie w tym miejscu pojawiać się będą ważne informacje dotyczące tegorocznej edycji Konkursu:

 • zapisy do tegorocznej edycji Konkursu startują wraz z dniem 15 listopada 2023 i potrwają do 15 lutego 2024;
 • opłata za uczestnika Konkursu będzie wynosiła 13 zł;
 • w tej edycji opiekunowie szkolni Konkursu zobowiązani sa do wydrukowania zarówno testów, jak i kart odpowiedzi - przy czym pragniemy nadmienić, iż na stronie Konkursu, w dziale "Aktualności" pojawi się szczegółowa instrukcja poprawnego drukowania kart odpowiedzi.
Informacje dot. konkursu dostępne będą na stronach organizatora krajowego oraz regionalnego.
Z naszej strony, prosimy Szkolnych Opiekunów Konkursu o zweryfikowanie i ewentualną aktualizację danych szkoły, w tym adresu e-mail przed wprowadzeniem zgłoszenia oraz o kierowanie korespondencji dot. konkursu FOX w regionie katowickim na dedykowany adres mailowy: fox@ssodelta.edu.pl
 

Informujemy, że umożliwiliśmy Szkolnym Opiekunom Konkursu pobranie obrobionych wyników uczniów ich szkół (menu konkursu lub --> https://ssodelta.edu.pl/fox2023/pobieranie/
Szczegóły dotyczące danych logowania podajemy w komunikacie przesłanym do Szkolnych Opiekunów Konkursu e-mailem systemowym 16 maja br. Na naszych stronach dostepny jest również Komunikat końcowy Konkursu FOX 2023 --> https://ssodelta.edu.pl/index.php/fox/fox2023kk.html

Informujemy, że zakończona została dystrybucja materiałów pokonkursowych Konkursu FOX 2023.

Katowice: materiały nieodebrane przekazane zostaną do skrytek poczty szkolnej w CUW w Katowicach

Ruda Śląska: materiały wydaje PaniUrszula Grzyśka tel.: 508 952119, Sekretariat I LO, Ruda Śl., Mickiewicza 15 -Prosimy o kontakt telefoniczny.

Pozostałe powiaty: materiały zostały wysłane do szkół pocztą

W sprawach konkursu prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z Koordynatorem regionalnym – ŚSO DELTA Katowice

 

Informacje dla Szkolnego Opiekuna Konkursu FOX.

Nauczyciel – Szkolny Opiekun Konkursu bierze na siebie odpowiedzialność za przebieg Konkursu FOX w swojej szkole, a w szczególności za:

 1. Zapoznanie się ze szczegółowymi ustaleniami regionalnego koordynatora konkursu związanymi z organizacją bieżącej edycji konkursu w regionie.

 2. Poinformowanie uczniów w swojej szkole o terminie i tematyce konkursu oraz obowiązującej lekturze.

 3. Prawidłowe, terminowe zgłoszenie uczestników i dokonanie wpłaty za udział w konkursie. Zgłoszenie grupowe należy dokonać postępując zgodnie z instrukcją e-rejestracji zamieszczoną na stronie internetowej konkursu, a wpłatę uiścić przelewem na konto wskazane przez system. Kartę zgłoszenia szkoły podpisaną przez dyrektora najlepiej jest przesłać do koordynatora regionalnego drogą elektroniczną.

 4. Wydrukowanie z konta utworzonego dla swojej szkoły i przekazanie uczniom, a potem zebranie podpisanych przez rodziców (opiekunów) oświadczeń „Zgoda na udział ucznia w konkursie” i przechowanie ich w szkole do końca roku szkolnego (31 sierpnia 2022 r.).

 5. Systematyczne logowanie się w systemie i sprawdzanie informacji zamieszczanych na stronie konkursu oraz danych na koncie szkoły, tj. czy została odnotowana wpłata i zgoda na przeprowadzenie konkursu
  w szkole oraz czy są już dostępne wyniki osiągnięte przez uczniów.

 6. Wydrukowanie z konta utworzonego dla swojej szkoły właściwych testów i kart odpowiedzi w ilości odpowiadającej liczbie zgłoszonych uczestników i przechowanie ich w bezpiecznym miejscu do momentu rozpoczęcia konkursu.

 7. Zgodny z regulaminem przebieg konkursu, w tym samodzielną pracę uczniów.

 8. Dostarczenie / odesłanie, w ustalony przez koordynatora regionalnego sposób, zaklejonej koperty z kartami odpowiedzi i listą uczestników w dniu przeprowadzenia konkursu, w przypadkach szczególnych w dniu następnym. W przypadku odsyłania kart odpowiedzi pocztą należy przesyłkę nadać jako poleconą, priorytetem.

 9. Poinformowanie uczniów o wynikach konkursu.

 10. Odbiór, w sposób ustalony przez koordynatora regionalnego, nagród i dyplomów, a potem przekazanie ich nagrodzonym uczestnikom.

 11. Ochronę danych osobowych uczestników konkursu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie tych danych.
Źródło: https://www.fox.bielsko.pl/regulamin/index
 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.