ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOX 2024 SZKOŁY REGIONU KATOWICKIEGO
Planowany termin, to:
5 marca 2024 r.
Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu mija 15.02.2024

Tutaj dostępna jest strona organizatora konkursu

Zachęcamy do odwiedzania stron organizatora konkursu i zaglądania do zakładki "Aktualności" - właśnie w tym miejscu pojawiać się będą ważne informacje dotyczące tegorocznej edycji Konkursu:

• zapisy do tegorocznej edycji Konkursu startują wraz z dniem 15 listopada 2023 i potrwają do 15 lutego 2024;
  • opłata za uczestnika Konkursu będzie wynosiła 13 zł;
  • w tej edycji opiekunowie szkolni Konkursu zobowiązani sa do wydrukowania zarówno testów, jak i kart odpowiedzi - przy czym pragniemy nadmienić, iż na stronie Konkursu, w dziale "Aktualności" pojawi się szczegółowa instrukcja poprawnego drukowania kart odpowiedzi.
Informacje dot. konkursu dostępne będą na stronach organizatora krajowego oraz regionalnego.
Z naszej strony, prosimy Szkolnych Opiekunów Konkursu o zweryfikowanie i ewentualną aktualizację danych szkoły, w tym adresu e-mail przed wprowadzeniem zgłoszenia oraz o kierowanie korespondencji dot. konkursu FOX w regionie katowickim na dedykowany adres mailowy: fox@ssodelta.edu.pl